Filma Me Titra Shqip: The Last House on the Left

110 min 2009 6,4 / 921
Viti: Mar 13, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,861
Shikime: 1662
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i ati i viktimës mësojnë histori tragjike, bëjnë që tre të huajit të mallkoj ditën që hynë në shtëpinë e fundit në të majtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR