Filma Me Titra Shqip: You Are Not My Mother

93 min 2022 6.1 / 14
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Mar 4, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19.742
Shikime: 5415
Pershkrimi
Në një shtëpi banimi në veri të Dublinit, nëna e Sharit zhduket. Kur ajo kthehet, Shari është e vendosur të zbulojë të vërtetën e zhdukjes së saj dhe të zbulojë sekretet e errëta të familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR