Filma Me Titra Shqip: Beverly Hills Cop II

103 min 1987 6.4 / 1854
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: May 18, 1987
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 32.535
Shikime: 5743
Pershkrimi
Axel Foley kthehet në Beverly Hills për të ndihmuar Tagart-in dhe Rozud-in të hetojnë të shtënat gati fatale të shefit Bogomil dhe serinë e "krimeve të alfabetit" të lidhura me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR