Filma Me Titra Shqip: Drive My Car

179 min 2021 7.4 / 551
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 18, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 58.294
Shikime: 6546
Pershkrimi
Një aktor dhe regjisor i njohur i skenës mëson të përballet me vdekjen e papritur të gruas së tij, kur merr një ofertë për të drejtuar një produksion të "Xhaxha Vanyas" në Hiroshima.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR