Filma Me Titra Shqip: Love Gets a Room

103 min 2021 7.4 / 7
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Nov 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.56
Shikime: 5651
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lumturia e Gabrielit dhe Xhulias kërcënohet nga një studente dhe politika akademike e përbetuar. Kur Gabrieli të përballet me administratën e universitetit, a do t'i nënshtrohet fatit të Dantes? Apo do të luftojë për të mbajtur Xhulia, Beatricen e tij, përgjithmonë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR