Filma Me Titra Shqip: The Loft

108 min 2014 6,4 / 848
Kategoria: Thriller
Viti: Oct 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,227
Shikime: 354
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pesë djemtë të martuar komplotojnë në fshehtësi të ndajnë një apartament në qytet - një vend ku ata mund të kryejnë punët e fshehta dhe të kënaqen me fantazitë e tyre më të thella. Por fantazitë kthehen një makth kur ata zbulojnë kufomën e një gruaje të panjohur në apartament, dhe e kuptojnë se një nga grupi duhet të jenë i përfshirë.


FILMAT E SYGJERUAR