Filma Me Titra Shqip: Gabriel's Rapture: Part II

102 min 2022 9.4 / 24
Kategoria: Romance
Viti: Mar 24, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.154
Shikime: 10968
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Lumturia e Gabrielit dhe Xhulias kërcënohet nga një studente dhe politika akademike e përbetuar. Kur Gabrieli të përballet me administratën e universitetit, a do t'i nënshtrohet fatit të Dantes? Apo do të luftojë për të mbajtur Xhulia, Beatricen e tij, përgjithmonë?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR