Filma Me Titra Shqip: Heart of Dragon

91 min 1985 6.7 / 102
Viti: Sep 9, 1985
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 14.99
Shikime: 9579
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ted, ish polic i SWAT tashmë me C1D në Honk kong, ka një vëlla 30 vjeç. Vëllai tij është invalid, sillet si djemtë e vegjël, luan me ta, duke u futur gjithmonë në telashe. Ted lufton të kujdeset për të - në kurriz të të dashurës së tij të lezetshme dhe ëndrrave për tu bërë marinar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR