Filma Me Titra Shqip: Infinite Storm

97 min 2022 5.8 / 15
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Mar 25, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 99.431
Shikime: 10898
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një apliniste profesioniste me detyrën e Kërkim Shpëtimit duhet të gjejë një person të bllokuar nga stuhia në mal dhe ta kthej në shtëpi përpara perëndimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR