Filma Me Titra Shqip: Juniper

94 min 2021 5.8 / 5
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 26, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.469
Shikime: 5440
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një adoleshent që shkatërron gjithçka pezullohet nga shkolla dhe i kërkohet të kujdeset për gjyshen e tij alkoolike si një ndëshkim, koha e çmendur që kalojnë së bashku i jep një kthesë jetës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR