Filma Me Titra Shqip: Mousa

101 min 2021 6.7 / 3
Viti: Aug 11, 2021
Gjuha Origjinale: AR
Popullariteti: 4.36
Shikime: 9826
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një student i Fakultetit të Inxhinierisë shpik robotin e parë të këtij lloji në Lindjen e Mesme, në përpjekje për t'u hakmarrë për vdekjen e babait të tij dhe për të arritur drejtësinë, gjë që e bën atë të ndiqet nga autoritetet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR