Filma Me Titra Shqip: On the Line

109 min 2021 7.6 / 6
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Sep 15, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2.222
Shikime: 8855
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Seo-joon, humbet gjithçka nga një mashtrim telefonik dhe depërton në një organizatë në Kinë për të takuar Kwak Pro-në, projektuesin e këtij sistemi mashtrimi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR