Filma Me Titra Shqip: Rise of the Footsoldier: Origins

107 min 2021 6 / 12
Kategoria: Krim Dramatik Aksion
Viti: Sep 3, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.29
Shikime: 8002
Pershkrimi
Historia se si Takeri, Rolfi dhe Pat Tejti bashkohen për të krijuar firmën e tyre. Takeri kthehet nga Lufta e Falklandës si një burrë i hidhëruar dhe i zemëruar, duke bërë emër në botën e krimit me biznesin e tij të sigurisë dhe të tregtimit të drogës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR