Filma Me Titra Shqip: Showtime

95 min 2002 5.5 / 779
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Mar 14, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.404
Shikime: 12145
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur pas gabimit të bërë nga gjaknxehtësia, detektivi Preston detyrohet të luajë në një shfaqje televizive me një patrullues që aspiron të bëhet detektiv dhe aktor, jeta e të dyve kthehet përmbys nga producentja dhe ekipi i saj i xhirimit, që i ndjekin ngado.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR