Filma Me Titra Shqip: Umma

83 min 2022 5.9 / 29
Kategoria: Horror Mister
Viti: Mar 18, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 50.568
Shikime: 17468
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Amanda dhe vajza e saj jetojnë një jetë të qetë në një fermë amerikane, por kur hiri i nënës së saj të vdekur mbërrinë nga Koreja, Amanda përndiqet nga frika se mos bëhet nëna e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR