Filma Me Titra Shqip: Wyrmwood: Apocalypse

88 min 2022 5.9 / 14
Viti: Feb 10, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.351
Shikime: 17931
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në një shkretëtirë australiane të infektuar nga Zombi, ushtari Ris i ka kushtuar jetën e tij gjurmimit dhe kapjes së të mbijetuarve për Kirurgun e Përgjithshëm me shpresën për të gjetur një kurë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR