Filma Me Titra Shqip: ABCs of Death 2

125 min 2014 5,3 / 162
Kategoria: Horror
Viti: Oct 2, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,037
Shikime: 807
Trailer: YouTube
Pershkrimi
ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit", provokator, tronditës dhe qesharak, i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit prej tyre u dha një germë dhe iu kërkua të zgjidhnin një fjalë, kështu ata krijuan një histori të shkurtër për vdekjen e tmerrshme duke u bazuar në fjalën e zgjedhur, dhe kishin liri të plotë artistike për sa i përkiste përmbajtjes së segmentit të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR