Filma Me Titra Shqip: Trash

112 min 2014 7,1 / 385
Viti: Oct 9, 2014
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 5,587
Shikime: 1434
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre djem në Brazil zbulojnë në grumbullimin e plehrave diçka për të cilën do të ndiqen nga policia dhe do të mundohen të bëjnë gjënë e duhur me të...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR