Filma Me Titra Shqip: VANish

79 min 2015 4,8 / 31
Kategoria: Krim Thriller Aksion Horror
Viti: Feb 24, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,81
Shikime: 1427
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë rrëmbehet nga shtëpia e saj dhe rrëbyesit kërkojnë nga babai i saj 5 milion dollarë. Rrëmbimi s'ka të bëjë vetëm me shumën e parave, por duket se për dikë është edhe çështje personale!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR