Filma Me Titra Shqip: Chappie

120 min 2015 6,7 / 5422
Kategoria: Krim Aksion Fantashkence
Viti: Mar 4, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,615
Shikime: 1438
Pershkrimi
Pasi rrëmbehet që në lindje nga kriminelët, Çapi bëhet djali i adoptuar në një familje të çuditshme dhe të çrregullt. Çapi ka dhunti nga natyra, dhe është një robot unik, një ogur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR