Filma Me Titra Shqip: Clouds of Sils Maria

124 min 2014 6,7 / 476
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 20, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,823
Shikime: 447
Pershkrimi
Me Kristen Stewart dhe Chloë Moretz. Një aktore veterane (Juliette Binoche) vendoset ballë për ballë reflektimit të sikletshëm të vetes së saj kur pranon të marrë pjesë në ri-bërjen e një vepre që e lançoi në botën e kinemasë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR