Filma Me Titra Shqip: Perez.

94 min 2014 6,1 / 54
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 2, 2014
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 2,816
Shikime: 924
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një avokat duhet të kalojë cakun midis ligjit dhe krimit për të mbrojtur vajzën e tij...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR