Filma Me Titra Shqip: Big Eyes

105 min 2014 7 / 2396
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 24, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,921
Shikime: 513
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një drame e pasqyruar në piktoren e famshme Margareta Kin, sukseset e të ciles kishin filluar rreth viteve 1950 dhe gjate këtyre viteve ajo pati vështirësi me burrin e saj, i cili u mundua t'ia marr vlerat duke shfrytëzuar atë afër 10 vite.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR