Filma Me Titra Shqip: Jupiter Ascending

124 min 2015 5,3 / 4797
Viti: Feb 4, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,899
Shikime: 3845
Pershkrimi
Në të ardhmen, një grua e re vihet në shenjestrën e Mbretëreshës së Universit për tu vrarë dhe pikërisht këtu fillon fati i saj për t'i dhënë fund pushtetit të Mbretëreshës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR