Filma Me Titra Shqip: Wolf Totem

116 min 2015 6,5 / 224
Kategoria: Aventure Dramatik
Viti: Feb 19, 2015
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 5,462
Shikime: 1728
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e një studenti kinez, i cili dërgohet të jetojë ne mesin e barinjve mongol. Pasioni për natyrën do e çojë atë të përballet më një realitet ndryshe nga çfarë ishte mësuar. Pasi jepet një urdhër për shfarosjen këlyshëve të ujqve dhe ai gjen një këlysh ujku dhe do të do të bëjë gjithçka për ta rritur dhe fshehur atë, por...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR