Filma Me Titra Shqip: Game of Assassins

90 min 2013 6 / 2
Kategoria: Aksion
Viti: Dec 8, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 0,907
Shikime: 869
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pesë të panjohur zgjohen në një kështjellë të zhytur thellë nën tokë. Nuk kanë as ushqim, as ujë dhe nuk mbajnë mend si kanë përfunduar aty. Dhe s'kanë as rrugëdalje. Ata duhet të organizohen dhe të luftojnë së bashku për aventurën ogurzezë që i pret.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR