Filma Me Titra Shqip: Rise of the Planet of the Apes

105 min 2011 7,2 / 7970
Viti: Aug 3, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,084
Shikime: 3388
Pershkrimi
Gjatë eksperimenteve në gjetjen e një kure për sëmundjen e Alzheimer,një shimpanze gjenetikisht e modifikuar përdor inteligjencë të madhe për të çuar veten dhe shimpazetë e tjera drejt lirisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR