Filma Me Titra Shqip: Hyena

112 min 2014 5,5 / 44
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Jun 18, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,587
Shikime: 1397
Trailer: YouTube
Pershkrimi
“Hienat”, është një thriller policor që ka në fokus aktivitetin e një ekipi policor të anti-drogës në Londër, i drejtuar nga detektivi Michael Logan, i cili ndërmjetësohet mes mafies shqiptare dhe asaj turke për të mbyllur marrëveshjet më fitimprurëse në favor të tij. Por aktiviteti i këtij ekipi komplikohet nga hyrja në skenë e një bande të re shqiptare, të drejtuar nga vëllezërit Kabashi, një brez i ri kriminelesh të dhunshëm, që nuk kursejnë asgjë në metodat e tyre për kontrollimin e këtij bi
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR