Filma Me Titra Shqip: I Origins

106 min 2014 7,6 / 2011
Kategoria: Fantashkence Dramatik
Viti: Jul 18, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,718
Shikime: 1250
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR