Filma Me Titra Shqip: Kidnapping Mr. Heineken

95 min 2015 5,9 / 351
Viti: Mar 12, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,272
Shikime: 2306
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e planifikimit të brenshëm, ekzekutimit, rrjedhojat dhe rënia e fundit e rrëmbyesve të pasanikut të birrës Alfred "Fredi" Heineken, që rezultoi si shpërblimi më të madh i paguar ndonjëherë për lirimin e një individi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR