Filma Me Titra Shqip: Monsters: Dark Continent

119 min 2014 4,4 / 160
Viti: Oct 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,715
Shikime: 1412
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pas 10-të vitesh nga ngjarjet me përbindëshat, zonat e infektuara tashmë janë përhapur në mbarë botën. Në Lindjen e Mesme ka filluar një kryengritje të re. Në të njëjtën kohë përbindëshat në atë rajon shtohen dhe ushtria vendos për të rritur më shumë numrin forcave për të ndihmuar këtë kryengritje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR