Filma Me Titra Shqip: Sedër

110 min 2019 7.1 / 1599
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Sep 19, 2019
Gjuha Origjinale: SQ
Popullariteti: 25,445
Shikime: 3793
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR