Filma Me Titra Shqip: Drejt fundit

122 min 2015 10 / 1
Kategoria: Krim Aksion
Viti: Oct 22, 2015
Gjuha Origjinale: SQ
Popullariteti: 0,6
Shikime: 211
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Film aksion-dramë me prodhim 100% Shqiptar. Me regji e skenar të Drilon Hoxhës. Realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film.


FILMAT E SYGJERUAR