Filma Me Titra Shqip: Dashuria S'mjafton

120 min 2018 0 / 0
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Nov 22, 2018
Gjuha Origjinale: SQ
Popullariteti: 0,6
Shikime: 708
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Dashuria S’mjafton" me regji e skenar të Drilon Hoxhës e fotografi të Dashnor Asllanit, i sjellë si një film aksion i ndërthurur me dramën dhe intrigën. Dashuria nuk është e mjaftueshme për të arritur synimet e vendosura dhe shihet si pengesë, e të duhet të bësh pakt me botën e krimit dhe shpesh të sakrifikosh shokët e familjen për ambicien. E vetmja vlerë qe i ka mbetur qenies njerëzore po venitet me kalimin e kohës e po zëvendësohet nga inatet e hakmarrja. Filmi ilustron një të ri i cili rifi
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR