Filma Me Titra Shqip: ZORI

132 min 2014 0 / 0
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: Dec 11, 2014
Gjuha Origjinale: SQ
Popullariteti: 0,6
Shikime: 2234
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjithçka fillon kur vajza e Caka (Naser Berisha) akuzohet dhe në mungesë të një përparimi, ai zgjedh të bashkëpunojë me Bablok, një mafioz, për të shpëtuar vajzën e tij, e cila ka vetëm 72 orë jetë. Këta të dy, pasi vendosën të plaçkisin një bankë, në mënyrë që Caka të sigurojë paratë e shërimit për vajzën. Caka është tradhtuar nga Babloku. Në mes të betimit dhe vrasjes, ku mungojnë artet marciale, gjithçka përfundon kur Komandanti i Policisë (Meda) arreston Caka pasi vrau Bablok, i cili përveç
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR