Filma Me Titra Shqip: When Animals Dream

84 min 2014 5,9 / 61
Kategoria: Mister Dramatik Horror
Viti: Jun 12, 2014
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 3,84
Shikime: 576
Trailer: YouTube
Pershkrimi
16-vjeçarja Mari jeton në një ishull të vogël me babanë dhe me nënën e saj e cila vuan nga një sëmundje misterioze, por kur e ëma vdes papritur, Mari fillon të shndërrohet në një përbindësh kanibal.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR