Filma Me Titra Shqip: Wolf Warrior

90 min 2015 5,8 / 78
Kategoria: Aksion Lufte
Viti: Apr 2, 2015
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 5,415
Shikime: 1126
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të cilët i dërgon bosi i drogës për të marrë hakun e vëllait.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR