Filma Me Titra Shqip: Yeh Jawaani Hai Deewani

160 min 2013 7,3 / 145
Kategoria: Komedi Romance
Viti: May 31, 2013
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,637
Shikime: 1738
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia në mes dy karaktereve Banit dhe Naines përcaktohet në jetën e tyre... ku të dyt kishin kaluar jetën e tyre dhe mësimet në të njëjtin kolegj të cilit shohin njëri-tjetrin rival në mes vendimeve të shumta të cilët marrin një rrugë e cila i dërgon në...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR