Filma Me Titra Shqip: Before Sunrise

101 min 1995 7,9 / 2079
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jan 27, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,316
Shikime: 1624
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy të rinj takohen në një tren në Evropë, dhe kalojnë një mbrëmje së bashku në Vjenë. Fatkeqësisht, të dy e dinë se kjo ndoshta do të jetë nata e tyre e vetme së bashku.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR