Filma Me Titra Shqip: Before Midnight

109 min 2013 7,5 / 1232
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Apr 5, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,164
Shikime: 996
Pershkrimi
Xhesi dhe Selina kanë shkuar me pushime në jug të Peloponesit. Por historia e tyre është më e ngarkuar se kaq. Brenda një dite shprehen të gjitha ndjenjat, problemet, vështirësitë dhe situatat e ndryshme me të cilat përballet çdo çift.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR