Filma Me Titra Shqip: Tomorrowland

130 min 2015 6.2 / 5735
Viti: May 19, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26.887
Shikime: 6176
Pershkrimi
Një vajzë adoleshente me shumë pasion për shkencën dhe një burrë i cili më parë ka punuar si shpikës, bashkohen për të zgjidhur misterin e një bote në një kohë dhe një dimension tjetër dhe njëkohësisht për të shpëtuar planetin Tokë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR