Filma Me Titra Shqip: Tom and Jerry: Spy Quest

73 min 2015 6,3 / 19
Kategoria: Komedi Animacion Familje
Viti: Jun 9, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,83
Shikime: 1377
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tomi dhe Xherri po kalonin nje dite te bukur ne plazh derisa erdhen Xhoni Kuest, Hadxhiu dhe Banditi. Ata duhet te ndohmojne qe te ndalojne nje ushtri me mace te keqija qe duan te vjedhin shpikjen me te re te Dr.Kuestit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR