Filma Me Titra Shqip: The Spy Next Door

94 min 2010 5,7 / 749
Kategoria: Aksion Komedi Familje
Viti: Jan 15, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,424
Shikime: 1334
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ish-spiuni i Cia-s, Bob Ho merr detyrën më të vështirë që ka pasur deri tani: të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij. Dhe kur një nga fëmijët aksidentalisht shkarkon një top formulë të fshehtë, terroristët rusë do ti bëjnë një vizitë familjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR