Filma Me Titra Shqip: Seal Team Eight: Behind Enemy Lines

98 min 2014 5 / 65
Kategoria: Aksion Lufte Dramatik
Viti: Mar 1, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,144
Shikime: 3015
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR