Filma Me Titra Shqip: The Rundown

104 min 2003 6,3 / 1055
Viti: Sep 26, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,479
Shikime: 1938
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Beku është një gjuetar shpërblimesh shumë i vlerësuar dhe punësohet për të gjetur Trevisin, një djalë të humbur prej muajsh në Brazil. Kjo punë që duket e thjeshtë e çon Bekun në një aventurë e pabesueshme në pyllin e Amazonës, ku atje takon baristen e bukur Marianën dhe Hatçerin e pamëshirshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR