Filma Me Titra Shqip: Suite Française

103 min 2014 7,4 / 757
Kategoria: Dramatik Romance Lufte
Viti: Nov 5, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,802
Shikime: 2344
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë luftës gjermanët janë zhvendosur në një fshat në vogël ku me sa duket lufta nuk kishte filluar akoma. Një vajzë e re lidhet me oficerin gjerman që po qëndronte në shtëpinë e tyre dhe dashuria e tyre do të lulëzonte në rrethana të tjera.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR