Filma Me Titra Shqip: Spy

120 min 2015 6,8 / 4242
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: May 6, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,655
Shikime: 1256
Pershkrimi
Suzan Kuper është një agjente e CIA-s e cila nuk ka dalë kurrë në terren. Mikun e saj më të mirë e vrasin dhe ajo merr vendimin që të hakmerret. Suzan infiltrohet në një rrjet kriminalistik që ka për qëllim shitjen e një bombe nukleare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR