Filma Me Titra Shqip: Safe House

115 min 2012 6,4 / 2214
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Feb 9, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,271
Shikime: 2740
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR