Filma Me Titra Shqip: Pirates of the Caribbean: At World's End

169 min 2007 7,2 / 9273
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: May 19, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,916
Shikime: 2361
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpëtuar shpirtin e Jack Sparrow i cili është i dënuar të rrijë midis të gjallëve dhe të vdekurve, dhe bëjnë aleancën e tyre të fundit për një betejë vendimtare të fundit kundër një armiku të fuqishëm që kërcënon rëndë ekzistencën e piratëve…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR