Filma Me Titra Shqip: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

136 min 2011 6,4 / 9434
Kategoria: Aventure Aksion Fantazi
Viti: May 14, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,767
Shikime: 1153
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme. Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij (ish e dashura Jack) gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR